Krajowy Projekt Energetyczny oddział Warszawa

O Nas

Branżą źródeł odnawialnych zajmujemy się od 2013 roku. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych i pompach ciepła zarówno dla domów, firm, jak i dla gospodarstw rolnych.

kim jesteśmy

MY, czyli kto?

Nasza firma to grupa pasjonatów zielonej i czystej energii, która przeprowadzi Cię przez cały proces instalacji odnawialnych źródeł ciepła od fachowego doradztwa i projektu, przez pozyskanie dotacji, aż po profesjonalny montaż oraz opiekę serwisową.

Kompleksowo podchodzimy do realizacji każdego projektu, więc skomplikowany proces nie będzie dla Ciebie obciążeniem. Nie zostaniesz z tym sam!

Z nami przejdziesz na

zieloną stronę energii!

Our Value

A komu to potrzebne?

W szybko zmieniającym się świecie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak duży potencjał ma fotowoltaika i odnawialne źródła energii. Dlatego montujemy nasze panele w wielu miejscowościach w Polsce. Pomagamy w ten sposób wprowadzić znaczące oszczędności do domowego i firmowego budżetu. Oprócz tego dzierżawimy grunty, które staną się dla Ciebie dodatkowym źródłem dochodu.

Dzięki nam wprowadzisz znaczące oszczędności, a jednocześnie zadbasz o środowisko naturalne. Oferowane przez nas urządzenia funkcjonują dzięki odnawialnym źródłom energii i nie powodują żadnej szkody dla otoczenia.

Nasza specjalność to:

Jesteśmy dystrybutorem firm:

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe:

lub zyskaj kontakt bezpośrednio do odpowiednich działów w zakładce kontakt:

ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Napisz do nas