Fotowoltaika

Trudne projekty realizujemy od ręki,
na niemożliwe potrzebujemy odrobinę więcej czasu!
upewnij się...

Czy to dla Ciebie?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to fotowoltaika jest dla Ciebie!

Z nami przejdziesz na

zieloną stronę energii!

zastanawiasz się..

Po co Ci ta fotowoltaika?

Instalacje fotowoltaiczne to korzyść dla Ciebie, Twoich rachunków oraz środowiska naturalnego. Inwestując w panele słoneczne stajesz się niezależny od stale rosnących cen prądu, ale również zmieniasz dach swojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego we własną elektrownię słoneczną, której gwarancja na sprawność paneli wynosi minimum 25 lat!

Zestawy fotowoltaiczne

Zestawy fotowoltaiczne to nic innego jak systemy, które pozwalają na pobieranie energii z promieni słonecznych, by później korzystać z niej po tym, gdy zmieniona jest przez odpowiednie urządzenie w prąd elektryczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprzestać korzystania z paliw kopalnianych na rzecz nieograniczonej energii odnawialnej, której pozyskiwanie oraz używanie w żaden sposób nie przyczyniają się do pogłębienia efektu cieplarnianego.

Systemy PV

Systemy PV to opłacalna inwestycja zarówno dla rodzin, jak i przedsiębiorców oraz rolników. Wiele programów dofinansowujących owe realizacje oraz urządzenia solarne sprawiają, iż teraz bardziej niż kiedykolwiek występuje zapotrzebowanie na solidne usługi specjalistyczne, których owocami są dopracowany, indywidualny projekt oraz fachowy, sprawnie przeprowadzony montaż paneli fotowoltaicznych

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

Jak możemy Ci pomóc?

Renomowane marki

Nasze zestawy fotowoltaiczne oparte są na elementach renomowanych marek, dzięki czemu ich sprawność i praca jest zawsze na najwyższym poziomie. Firmy takie jak: Fronius, Sofar Solar, SMA, Longi Solar, EXE Solar, REC, SUNPOWER, SunLink, Trina, JA Solar czy SHARP należą do najlepszych producentów w branży fotowoltaicznej, a my jesteśmy dumni będąc oficjalnym partnerem tak docenianych na rynku światowym przedsiębiorstw. Wszyscy nasi instalatorzy fotowoltaiki mają niezbędne kwalifikacje, certyfikaty, kilka lat doświadczenia oraz ubezpieczenie OC.

Zielona energia

Kompleksowo realizujemy projekty dla:

 • domów
 • firm
 • gospodarstw rolniczych
 • Systemy PV

  Przygotowujemy również farmy fotowoltaiczne, które pozwalają na większą wydajność, lecz wymagają poświęcenia większej ilości miejsca. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając za zadanie najefektywniejsze wykorzystanie paneli słonecznych, by zapotrzebowanie energetyczne nie przekraczało poziomu pozyskiwanej energii solarnej.

  Zielona Energia

  Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

  Współpraca

  Naszą pracę rozpoczynamy od stworzenia planu działania. Opracowujemy pełny plan łącznie z pozyskaniem dofinansowania dla Twojej instalacji. Projekt ten jest dopasowywany do danego budynku – nasi specjaliści biorą pod uwagę zarówno budowę dachu, jak i pobliskie wysokie obiekty, takie jak budynki czy drzewa, które mogą ingerować w działanie systemu PV rzucając na panele cień. Następnie wykonywany jest dokładny montaż, który wykonują pracownicy posiadający lata doświadczenia, byś mógł przyglądać się efektowi końcowemu z satysfakcją. W późniejszym okresie zajmujemy się również kompleksową opieką serwisową

  KROK PO KROKU

  PLAN DZIAŁANIA

  INDYWIDUALNY PROJEKT
  POZYSKANIE DOTACJI
  PROFESJONALNY MONTAŻ
  OPIEKA SERWISOWA
  Nie czekaj na lepszy moment!

  możliwe że już nie nadejdzie